Nasi Partnerzy

PARTNERZY LOGISTYCZNI:
General Logistics Systems Poland Sp. z o.o.
General Logistics Systems Poland Sp. z o.o.

GLS oferuje niezawodne rozwiązania logistyczne – zarówno krajowe, jak i międzynarodowe – w Europie i na świecie. Najważniejszym rynkiem jest Europa. Grupa GLS obejmuje swoimi usługami 42 kraje, większość za pośrednictwem własnych spółek, a pozostałe poprzez sprawdzonych partnerów.

PARTNERZY TECHNOLOGICZNI:
PLAWINET
PLAWINET

Zajmujemy się projektowaniem oraz budową systemów informatycznych w modelu Software as a Service. Tworzymy responsywne strony www, sklepy internetowe, aplikacje webowe oraz rozwiązania dedykowane.

www: http://plawinet.pl/

JESTEŚMY PARTNERAMI:
Forza Motorsport Polska
Forza Motorsport Polska

Forza Motorsport Polska to największy polski serwis o serii Forza Motorsport oraz Forza Horizon. Organizujemy ligi, eventy oraz konkursy zarówno o randze krajowej jak i międzynarodowej. Nasze wyścigi z serii Endurance cieszą się światową renomą i dużym zainteresowaniem. Wspieramy i dbamy o polską scenę Forza już od ponad dziesięciu lat.

Facebook: https://www.facebook.com/forzamotorsportpl/

www: http://forzamotorsport.pl/

NotNoob
NotNoob

NotNoob to Blog „od Graczy dla Graczy”. Prowadzimy go My ludzie gracze tacy sami jak Wy dla, których gry to pasja. Za cel postawiliśmy sobie opisywać je jak najrzetelniej i najszczerzej jak potrafimy. Nikt nie kupi Naszej opinii, bo tak jak i Wy gracze, My też chcemy cieszyć się z jak najlepszych doświadczeń płynących z samej rozgrywki. Chcemy zapewnić Wam doświadczenia, które warte są zapamiętania i zagrania!

Youtube: https://www.youtube.com/user/bacz25

www: http://notnoob.pl/

Facebook