O nasGamefinity to szeroka gama gier, konsol i akcesoriów w najlepszych dla Ciebie cenach. Fachowa obsługa i doradztwo w zakresie gier komputerowych. Zapraszamy.

Sprzedaż

Bogaty wybór gier, konsol i akcesoriów. W naszym sklepie znajdziesz gry nowe i używane.
Od nowości w dniu premiery aż po klasykę, od gier dla dzieci po gry dla dorosłych, a to wszystko w zadowalających Cię cenach. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi oraz rabaty dla stałych Klientów.

Wymiana

Masz grę używaną? Chciałbyś się wymienić? Skorzystaj z naszej oferty wymiany gier. Swoje gry możesz wymienić na gry nowe jak i na gry używane. Wymieniamy gry zakupione u nas jak i zakupione w innych sklepach. Wymiana może się odbyć tylko i wyłącznie na miejscu. Do każdej oferty wymiany podchodzimy indywidualnie.

Skup

Masz gry, w które już nie grasz? Przyjdź do nas i wymień je na gotówkę! Z chęcią odkupimy od Ciebie gry, a nawet konsole. Skupujemy gry na Xbox 360, Xbox One, Playstation 2, Playstation 3 oraz Playstation 4.

Regeneracja płyt

Twoje ulubione płyty uległy porysowaniu? Przynieś je do nas, a my dokonamy wszelkich starań by z powrotem wyglądały i działały jak nowe.

Platformy

W Gamefinity znajdziesz setki tytułów gier nowych i używanych na platformy tj. Xbox One, Playstation 4, Xbox 360, Playstation 3, Playstation 2 oraz PC (dostępne wkrótce). W ofercie znajdziesz gry przygodowe, sportowe, bijatyki, symulacje, strzelaniny, wyścigi, gry LEGO, gry dla dzieci i wiele, wiele innych! Każdy znajdzie coś dla siebie.